| DaciaRomania a întrebat:

La voi se gătește la greu duminică înainte de masă, sau nu prea!?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciodată. Duminică mă odihnesc

| gabicoo a răspuns:

La mine în casă nu. În schimb gătesc vecinii de zici că au restaurant deschis non stop.

| LisaJulie a răspuns:

Eu merg la restaurant, la un local sau fast food de obicei grecesc pentru ca mâncarea greceasca are mai puține calorii! Nu prea gătesc duminica

| timidu89 a răspuns:

Duminica e sarbatoare, zi de odihna. Nu de gatit ca intr-o zi normala

| 1onur a răspuns:

La mine nu se gătește deloc happy nu fac de mâncare deloc în casă. îmi iau pachetul luni la muncă de dimineață corn iaurt puțin salam pâine boooooom atâta uneori mai și rămâne nu pot sa mănâncă pe căldură totul se face cald in hală unde muncesc și nu mai pot sa mănâncă mereu totul. Eu nu fac acasă deloc de mâncare iau ceva afară câteodată o sticlă de apă sau un corni cu vanili atâta tot.