| mgtow a întrebat:

Mai e cineva plecat din tara care si-a lasat proprietatea incuiata fara sa lase cheia la nimeni? Aveti probleme cand mergeti acasa umezeala, sa se strice ceva sau nu? Cum gestionati situatia? Am aflat de la cineva care lasase cheia la o vecina si nepoata ei se ducea cu toti handralaii sa si-o puna in casa lui... nici in straini nu te poti baza zilele astea.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Folosea spațiul în mod util.

| UserRo10 a răspuns:

Acum depinde si de casa. Cunosc case nelocuite, dar cu incalzirea centrala lasata pe 5 grade ca sa nu inghete apa in instalatii si nu sunt probleme cu umezeala