| papuciirupti a întrebat:

Mi-am zgariat usa de la sifonier si nu stiu cu ce sa o ascund, ceva handmade happy, orice idee si daca tot am intrat in subiect la noptiera suprafata de deasupra este si ea si este si o urma de la o cana idei pls, ofer funda happy

2 răspunsuri:
| Anastasiu_Isabela_1986 a răspuns:

Bună! Poți să încerci cu oglinzi: http://diybazaar.ro/decoruri-si-mobilier-din-oglinzi/. Arată bine și atrag lumina. Acum depinde unde sunt zgârieturile!

| Ffffddr a răspuns:

Pe sifonier poti lipi un poster, iar pe noptiera poti pune o jucarie si urma de cana se ia daca stergi bine.