| Colle a întrebat:

Parintii fac misto de mine, la ei e gluma dar in realitate e badjocorire.Cum sa-i opresc fara sa le ranesc sentimentele? Si fara sa ii badjocoresc si eu.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

In ce sens fac misto de tine? Poti sa dai cateva exemple? Le poti spune ca te deranjeaza glumele lor, dar nu cred ca isi bat joc de tine. Sunt totusi parintii tai.

4 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Da un exemplu, cum te batjocoresc ei?

| robijam a răspuns (pentru trolololo):

Il vor pune sa manance supa toata laughing)))))) sau mai am una: du-te si culca-te si nu te mai uita la prosti pe internet ca e 3 dimineata.

| emag a răspuns:

Si de mine mai fac misto, o intorc la fel si observa ca m-au deranjat

| Soniix a răspuns:

Incepe sa te smiorcai, spune-le ca nu e bine sa spune asa despre tine, si li se va face mila.