| kaTTsu a întrebat:

Pot cumpara perdea si draperie pe sistem de prindere rejansa, dar eu avand plinta? Le pot prinde pe ea sau trebuie sa fac modificari? Vreau un raspuns concret daca se poate, multumesc.

1 răspuns:
| s4mxr a răspuns:

Cumperi sina perdea din PVC cu doua canale cu prindere de tavan ca aici : https://www.dedeman.ro/......p/8012094. Plinta o poti pastra sau o poti da jos. Este alegerea ta. Sine de PVC se gasesc si la Praktiker, ikea etc. Sunt si sine metalice, dar sunt mai scumpe.