| stefanrkv a întrebat:

Sal TPU, am vastat acum cateva zile pe un perete suc si a ramas patat cu ce pot sa scot acea pata de suc?

Răspuns Câştigător
| madalinuk a răspuns:

Buna! poate o sa iasa cu apa rece, frecand cu o laveta, domstos dar nu mult ca o sa pateze, eu mai incercam si functionacu solutie pentru geamuri. sper sa reuseasca. daca ai lavabila happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Vopsește din nou acea porțiune. O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca peretele este dat cu lavabila, inmoaie o carpa in apa si sterge usor pata

| bunelutu a răspuns:

Depinde ce fel de var este incearca cu putin dero si apa sa speli daca nu iese da cu smilgher putin si apoi vopseste again

| niculita4tpu a răspuns:

Daca ai lavabila pe perete, freaca cu incredere, cu apa, daca nu, te-ai scos - freci, dar se ia culoarea si trebuie sa dai iar cu vopsea. sau pui un sticker de perete, ca tot e la moda