| Maddy98 a întrebat:

Sall Loome ||Ce status-uri puneti cel mai desbatting eyelashes | fundita pentru cele mai taibatting eyelashes

10 răspunsuri:
| βσσblėėŝ_3748 a răspuns:

O sa-ti dau cateva status pe care le folosesc si eubig grin

Nu SunTh - PERFECTHA -! - - >? < -- Dar De Ce M`As ScHimBa DaCa PrIeTeNiI Mei Ma IubEsc Si Asa?! \"

"! n luCruR! s! mplE` ma reGaSesC si! cand zaMbesc si! cand tra! eSc [; x]

vrei sa ma schimbi? schimba`te tu primul. tu esti personajul, eu fac filmul.

Sunt Simpl. Dar Prea Complicata, Iubesc Dar Urasc Iubire.Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia. Sa Nu-Mi Faci Rau. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau

Fetitsele sunt machiate. un pic km rasfatsate. aproape dezbrakte. bine aranjate. Baietii sunt stilatsi. sexy imbraktsi. mult prea parfumatsi. cu aer de barbatsi

zI De zI ` Ma ruJez Pe bOoze. ZamBeThuL meu MinuNaTh`. Ca` nici azi nu S`a InvenTaTh` un BaiaTh` Care` meriTha` tot` ce aM eO de DaTh`; x"

"my ` ai spus ca : swnth doaR un copil. poathe asa e! :] dar vreau sa creSck odatha kuuu tinee; x poathe ` swnt si' rasfatSata

Nuu`mi lipseste nimic in viata asta, deci nu` mai cedez pentru nimeni. Nuu` las d` la mine, decat atunci cand stiu ca`0 sa`mi fie mai bine! love struck

Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

fRuMoAsE ShI ArAnJaTe, FoArTe bine iMbRaCaTe, mUlTe CuLoRi, hAiNe de FiTzE BlUgI FuStE ShI roChItZe

E micaa; Sh uneori nesuferita. Dar si asa: Te iubeshteee fara limita

~vreau; x cE`i aL meu` sa fie aL meu~,~ Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU; x~

D` 0bicei t` duci in cluburi d` n0apte. Crezi ca masina ta m` da p` spate? Parfumul greu pluteste in aer, aceste e p0rtret r0b0t d` fraier

Am` Uitat` Tot` Ce` A `Durut Am` Intors `Pagina` She` Am Spus ‘’A trecut’’...Nu`mi` Mai` Pasa` Ce`a Fost` Candva `.[Sunt` Alta` Acum. She` Alta` Este` Viata` Meah `]

Cheama gab0rii s-o aresteze ca e criminala][Simpla ei prezentza... poate fi fatala][]

sper sa-ti foloseasca:X

| MariaO a răspuns:

Buna! Versuri din rammstein big grin

| SSSkkkk a răspuns:

DND - rad gaina pe picioare!

| CaTaLiN41729 a răspuns:

Logan Varu'6...Lumeeeee a revenit Sgm'u...doar pentru cunoscatori
La misto te iau
La misto te fac'
Doua vorbe si te-am ametit
Nici nu stii ce te-a lovit

| alexandra0000009 a răspuns:

M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora …
Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea…
prietenia e un ocean
pe care multi vor sa il treaca
dar pana la malul celalalt
aproape toti se ineaca
funda plz:*

| Alexxanddraa001230 a răspuns:

Depinde de cum ma simt...cateva status-uri dragute ti-as putea da eu.acestea merg puse in momente de tristete. daca vrei lasa-mi mesaj si iti dau eu site-uri.

| Alexxanddraa001230 a răspuns:

Http://www.statusuri.ro/statusuri-de-dragoste.html.cauta si tu aici.pentru ca sunt foarte multe...;)... te pup.

| FightLoveHope a răspuns:

Poi depinde de starea de spirit. Uite cateva:

>Versuri<

S-a terminat, va fi senin dupa ploaie
Chiar daca te prabusesti, revino in joc
Numele meu va rasuna in scurt timp
Urmareste lumina vietii

Construieste un baraj cu lumea, fa-l cu caramizi invizibile(Ca si mine importiva lumii)
Inchide-ti ochii si asculta numai ce vrei
Dusmanii sunt peste tot, dusmanii nu ma pot intelege
Priviri reci, in trecut am fost acoperiti cu spini(Dar acum m-am schimbat

Vor fi nişte lucruri pe care le vei vedea
Care pe viitor te vor face să zâmbeşti mai greu

Stilul nostru de viaţă te atrage aproape
Dependenţa de atracţii fatale
Imagini cu acţiuni sunt reluate,

Nu-mi spune ce sa gandesc
Caci nu-mi pasa de data asta
Nu-mi spune ce crezi
Caci nu vei fi acolo

>Dnd<

Dnd, dau gainile cu ruj.
Dnd, cautati-ma pe afara poate va fac cu mana.

>Altele<
Prietenii adevarati vad cand iti plange sufletul, chiar daca tu razi.
Mai trist este zambetul unei persoane careia ii plange inima, decat lacrimile unei persoane careia ii rade sufletul.
Sopteste-mi ca ma iubesti. Iubeste-ma-n soapta.

Succes!

| deiu04tza a răspuns:

Inima imi clocoteste de cuvinte pline de dragoste.
Nu poti atinge o stea fara sa zbori.
Nu stii niciodata ce'i zace in minte, ca stie bine se apara si te minte.
Hollywood'ul este un loc unde iti platesc 100000 de dolari pentru un sarut si doar 5 centi pentru sufletul tau.
Prietenul iubesti oricand si la nenorocire este ca un frate!
In inima ta voi ramane prima din topul celor 1O. :*:*:* Sper sa-ti placa!

| Maddy98 explică:

Eu as vrea versuri din melodii (orice in afara de manele si popularaoh go on) nu conteaza starea|mz mult :*