| Anonymous1247 a întrebat:

Așa arată camera mea, problema e că aș vrea să mut biroul dar nu știu cum că nu prea ar arăta fain oriunde și mobila nu aș vrea să o mut. Idei?
http://s24.postimg.org/ujngu48k4/Untitled.jpg

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Biroul sub geam, da fotoliul si masutele afara din camera,(ai deja un birou). Eliberezi astfel camera si pare mai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum vad schita, nici loc nu ai. Doar sa-l pui in fata ferestrei (daca nu e usa la balcon) ca sa ai mai multa lumina.

| tr3ig a răspuns:

Deci ma depaseste, ce e cu atatea masute? si dulapuri prin camera? eu am un pat, birou de la calculator si un sifonier in trei usi, si bine o soba si tot mi se par cam multe in camerawinking mai scoate din obectele alea ca e dezastru