| DanceOn a întrebat:

Salut acum o luna am primit un bichon havanese dar nu intelege ca trebuie sa-si faca nevoile afara! Vreun sfat?
Funda

Răspuns Câştigător
| Akid a răspuns:

Uite. Cand il vezi ca vrea sa faca fugi repede cu el afara. fa asta mereu si va intelege ca afara trebuie sa faca. eu asa am procedati cu toti cateii mei. Functioneaza!

3 răspunsuri:
| TipaSecsiii88 a răspuns:

Simplu,lasa'l afara 5/6 ore pe zi si o sa se obisnuiasca.Am patit-o si eu [e.

| DanceOn explică (pentru TipaSecsiii88):

Asta am facut si eu....ies cu el vreo 5 ore pe zi si cum venim acasa face in trei locuri diferite!crying

| XScoobyX a răspuns:

Pai trebuie sa il scoti zilnic dimineata la pranz si seara, el o sa se obisnuieasca asa a patit-o si un prieten de al meu o sa se obisnueasca cam dupa 1 luna 2. Funda?

Numai bine!