| whyntt a întrebat:

Salut, am cumparat o casa in jud Calarasi si a avut centrala pe pacura cam 1000l usoara nu cea vascoasa chiar mai mult si centrala nu mai merge. Unde as putea sa dau pacura? Tin sa mentionez si ca sunt in butoaie, imi comvine si 0.7 bani pe l avand in vedere ca pretul pietei e 2.5 lei.

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Dă-mi un mesaj în privat.

| whyntt explică (pentru mudokins78):

Salut ti am dat cerere nu merge sa ti dau mesaj uite un Instagram daca ai sa mi dai mesaj acolo sau da mi tu aici tonnyy15