| gangstashit13 a întrebat:

Salut.Am prin casa o masina de spalat foarte grea (in debaraua veche). Chestia e ca nu am ce face cu ea, cu putin timp liber as vrea sa o desfac.Ce spuneti merita? Aluminiul si cuprul?

1 răspuns:
| Fatamuntilor a răspuns:

Le vinzi la fier vechi! Separat, ca materialele au pret diferit.
Daca o vinzi intreaga, iei mai putin si nu stiu daca iti convine.
E BINE totusi sa intrebi inainte.

Sunt unele magazine care preiau vechile masini de spalat, avand o reducere cand iti cumperi una noua!