| caelurat a întrebat:

Salut.Am un perete mare alb si gol la mine in camera, vreau sa pictez ceva pe el. Idei?

5 răspunsuri:
| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns:

Pictează #VALOAREDAIAMARE.
P.s M-am inspirat din numele tău.

| Irinoasa a răspuns:

Chiar am vazut de curand o poza in care era pictat pe perete un pom fara frunze, doar asa crengile goale. Dar arata super frumos... mai ales daca ai mânã si stii sa desenezi

| TheCuteOne a răspuns:

Pictează stele multicolore.

| BengaMihai a răspuns:

Pai poti desena tot ce iti vine in cap cel mai bine sti tu. pictatul, desenatul este cea mai buna metoda de a arata ce simti! funda?

| elisuka a răspuns:

Buna, deseneaza un copac si in loc de frunze pune poze cu tine. Funda?