| PDM2000 a întrebat:

as vrea sa imi spunteti cum sa fac sa ma placa baiatul pe care imi place mie acum aud ca e suparta pe mine ca ii dau idul lui la fete pe care il intreba daca ii place de mine eu as vrea sa nu mai fie suparat pe mine as vrea sa fi cum era inainte :acum 1 an 2 neam jucat un joc dea ratele si vanatori si era si pers pe care imi place si mie eu m-am suparat dintr-un motiv si m-am inpiedicat si am cazut el a incercat sa ma ajute si atunci m-am indragostit de el intr-o alta seara acum 1 an 2 eram eu in fata la bloc si era seara era si el si eu stateam linistita in fata la bloc si el era lanaga mine numa vedeam ca imi isi pune mana pe umarul meu cand ma uitam si-o lua si tot asa dupa aia s-a pus o fata intre mine si el dupa ce a plecat s-a impins in mine si atunci a inceput sa-mi placa mai mult acum zice ca nu ma place si ca nu vrea sa-mi fac sperante nu stiu ce sa fac ajutati-ma datim un sfat ceva ca nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| DanielJackson a răspuns:

Banuiesc ca nu vei vorbi cu el, dar ai putea cu sms, cu messenger, si alte metode in care nu santeti fata in fata. oricum, in cele din urma ati ajunge fata in fata. orice ai alege sa faci...vezi sa nu o faci prea tarziu.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa il faci sa iti acorde atentia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti spun ori sa-l lasi in pace ori sa vb cu el!

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaRawrrr a răspuns:

Nu vrei sa il enervezi. Lasa-l in face si fa-l sa vada ce pierde.

| PDM2000 explică:

Daca nas fi rusinoasa cred ca as vorbi cu el

| PDM2000 explică:

Voi incerca

| ct12yuli a răspuns:

Eu zic sa Vorbesti tu cu el si sa nu mai pui alte persoanebig grinbig grin Din ce ai zis tu se poate sa te placa insa e deranjat ca pui alte fete sa il intrebe daca te place. Te sfatuiesc sa Vorbesti cu elwinking

| TUTA a răspuns:

Trebuie sa mai cresti.Rabdare!