| Adam_Emi_1983 a întrebat:

Salut as vrea un sfat de la un specialist daca se poate sau de la cineva care a mai patit asa ceva....este vorba despre un caloriferla care se aude cum picura in interior si asta se intampla cand temperatura apei trece de 65 70 de grade ...este vorba de o centrala pe lemne.instalatia este aerisita asta se intampla la ultimul calorifer

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se incalzeste si acel calorifer?

| Adam_Emi_1983 explică:

Da se incalzesc foarte bine toate caloriferele doar ca se aude picurarea aia enervanta cand apa ajunge pe la 70 de grade asta este singura problema..ma gandesc ca fiind ultimul calorifer..asa o trebui sa faca...