| bogz a întrebat:

Ce parere aveti de un briceag victorinox swiss champ as vrea sa imi cumpar unul, a avut cineva? Stie cum se comporta, se toceste lama, rugineste, de unde ar fi cel mai indicat sa cumpar unul nou?

1 răspuns:
| ionut236 a răspuns:

Victor inox e o marca renumita in domeniu, sincer nu vei regreta daca faci alegerea asta, nu exista sa ruginesca incearca in peco mol daca nu de pe net, sa stii ca e o firma veche in domeniu care se respecta garantez ca nu vei regreta