Întrebare recomandată | Jurasim a întrebat:

Salut, in 20.09. 2014 - 21.09. 2014 a fost Strongman Champions League la Sibiu, dupa terminarea evenimentelor cei de acol au impartit tricouri la fani cu MPH, unde m-am ales si eu cu unu, dar acesta fiind murdar cu rasina de brad ( de la ridicarea unor copaci presupun ), intrebarea mea este : cum se pot indeparta petele de rasina de brad de pe tricou?

4 răspunsuri:
| TheMiningSheep a răspuns:

Stai...Ia stai putin...Ai primit un tricou folosit? O_O

| Jurasim explică (pentru TheMiningSheep):

Normal ca e folosit, mi l-a dat cei de la MPH care au participat la concurs, si-au dat propriile tricouri la cei care au vrut, asta tricou, sa nu arat cumva ca e cumparat de pe net.

| CRITEL5 a răspuns:

Freaca bine cu dero baga-lin masina de spalat si daca nu merge cumpara venis fraca cu venis si apa si apoi baga tricoul in masina de spalat.

| BebeNicole a răspuns:

Vanish!