| Crissuu a întrebat:

Salut.In legatura cu Garn Buddy.Imi puteti spune si mie o metoda eficienta care sa functioneze bine pentru a adauga mai multi prieteni? Cu Invitatiile nu prea mi-a mers bine big grin. Dau Fundita

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Intri pe fiecare profil al celor care joaca barn buddy si sus in bara iti apare linkul respectivului profil, de ex.:

http://www.hi5.com/friend/p123456789--nume--html

Din link copiezi numarul: 123456789 fara litera p

Incarci linkul de mai jos intr-o noua pagina web, iar dupa "r":" copiati numarul de mai sus "

http://www.hi5.com/......pCanvas.do

apoi Enter... astepti sa se incarce jocul, si ai inca un prieten in plus :)

Anunta-ma daca totu-i ok si se adauga prieteni

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Crissuu explică:

Ba da dar am gresit eu ...si nu mi-am dat seama

| Xonia a răspuns:

Cum a zis si nellyneliana mergetongue

| Chriss_9624 a răspuns:

Nellyneliana esti super tareeeee! chiar merge ...multumeeescc!:X:X:X

| didu_5680 a răspuns:

Doamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee te iubesc enorm nellyneliana! esti cea mai tare, multumesc mult mult mult meriti 1000 de fundite nu una :X

| Akid a răspuns:

Merge pe dracu
nu merge
daca tot vrei sa ajuti mai explica odata

| ShiNee a răspuns:

La mine nu merge? ce gresesc:-s? nu sterg nimic si am inteles.[zic eu] cum se face.adica respect pasii dar nu vad nici un prieten nou :-s plz plz da-mi un raspuns ceva

| allleeeee a răspuns:

Pai pe cel pe care il adaugati prin metoda asta trebuie sa fie prieten pe hi5.