| Fujymoto a întrebat:

Salut prieteni. Mă chinui de 2 ani sa prind înscrierea la casa verde și mai puțin de 2 minute nu pot, se incarca greu. Am înțeles că există un program care face înscrierea datelor mai rapid. Am auzit la Antena 3. Mă poate ajuta cineva cu denumirea programului și eventual cum să-l folosesc? Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Se incarca pagina greu? Clear cache, inchizi browserul si il deschizi din nou.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ma mir ca merge platforma, la cati utilizatori o acceseaza simultan. Au fost si dati cand a cedat pur si simplu.