| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat de greu e sa ai un caine la apartament?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Depinde cât de iubitor de animale eşti şi cât de dispus esti să renunţi la timpul liber. Cere anumite sacrifici inclusiv financiare.

8 răspunsuri:
| andrey663 a răspuns:

Daca e mai mare e cam greu, dar daca e micut e destul de bine.

| RazvanRo22 a răspuns:

In afara faptului ca va trebui sa-l scoti mereu la plimbare, cred ca totul e ok.

| TheHeineken a răspuns:

Este foarte greu mai ales daca nu esti obisnuit sa te trezesti dimineata 8-8juma trebuie sa ii faci baie, sa ii pui mancare si apa nu cred ca este asa greu dar cu scosul afara este bataie de cap! Bafta

| cryssu2008 a răspuns:

E destul de naspa sa ai un caine in apartament, deoarece il chinui si pe el, si pe tine, si vecinii ( mai ales cand incepe sa latre)... asa ca mai bine iti iei un caine pentru casa happy

| Mareacluj a răspuns:

Aiurea. Un caine, daca nu ai curte, nu merita sa-l chinui

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Nu e foarte greu dar e frumos

| MobelAmadeus a răspuns:

Depinde ce rasa preferi. Daca iti plac cainii de poseta e ok. Eu vreau TerraNova, asa ca ideea cu apartamentul e exclusa.

| ChrissD a răspuns:

Nu este greu cand te gandesti ca sunt asa adorabili.