| sorin579 a întrebat:

ce mai faceti, as vrea sa va intreb ceva stiti ceva coduri la farmerama in afara de schule? dau fundita si vot.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ia ma enervez ca exista oameni ca tine care stiu sa joace un joc doar cu coduri si sa strice toata ideea lui.Nu stiu alte coduri.

| sorin579 explică:

Bai tu bizarule daca nu ai chev sa raspunzi si sa comentezi atunci taci odata mai ai inteles?

| sorin579 explică:

Si asa am sa le spun la toti care o sa comenteze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te ma, serios? Si ce o sa imi faci incultule?

| sorin579 explică:

Ma pe cuvantul tau
tu cine te vrezi? bai bazaitura ai grija ce spui si nu te mai baga daca esti nerbos.ai grija

| ALEXxx2012 a răspuns:

Dar coduri