| OriGiNaLOcta a întrebat:

De 1 saptamana am bucataria invadată de limacsi apar noaptea iar ziua dispar. Si nu am idee unde se ascund si mai ales de unde vin/apar.
Mentinonez ca stau la bloc si nu am gradina de zarzavaturi.

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Exista si limacsi care nu au treaba cu gradina. Vezi ca vin de undeva unde e umezeala permanent. Chiar si fara limacsi, nu se sta cu zone din astea in casa. cauta locul respectiv si asigura-te ca opresti umezeala.

| aumih16 a răspuns:

Limacsi din aia cum apareau in harry potter!

| aumih16 a răspuns:

Aia sunt mari babani sau mici! dar nu fac nici un rau! nu te musca!