| sskrillex96 a întrebat:

Spuneti-mi cateva gesturi dragute cum as putea sa ma port cu iubita mea ...ca ce iar place oricarei fete. multumesc anticipat pentru orice raspuns.

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Prietene, nu trebuie sa faci ceva anume. trebuie sa-i demonstrezi ca iti pasa, ca te intereseaza de ea. daca are probleme sa o sustii, daca are ceva de facut sa-i aduci aminte. uite cum sunt eu cu prietena: o sun in fiecare dimineata cand ma trezesc, vorbesc in fiecare seara pe skype cu ea, am grija de ea si de problemele ei, vorbim despre orice, nu avem secrete unul fata de celalalt, cand plec undeva ii spun ca sa nu aiba dubii si asa mai departe. exista metode de agatat dar nu exista metode de iubit, alea vin de la sine.

1 răspuns:
| bsir a răspuns:

Eu una ador cand ma alinta asa ciudat gen boasca mea sau fraiericu meu. Dar cel mai drgut gest a fost cand merg pe un pod s-a oprit si mi-a zis ca va inceta sa ma iubesca cand apa va inceta sa mai curga. Joaca-te cu ea alintio tachineazeo! Bafta!