| EmiliaSd88 a întrebat:

tatal meu vrea sa vanda diferite legume cu ajutorul netului, adica sa isi faca o pagina, blog ceva unde sa afiseze produsul, imi puteti sugera cele mai bune site-uri unde sa isi faca cont sau oricare alta metoda?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pe tocmai.ro..este cel mai bun site
O zi frumoasa sa aihappy

| LIN2010 a răspuns:

Si pagina si blog si, si apoi postat pe toate site-urile, sigur se vor gasi cumparatori pentru produse din gradina.Succes

| Different69 a răspuns:

Olx.ro, tocmai.ro, okazii.ro
Acestea sunt cele mai vizitate site-uri de vanzare-cumparare, pune un anunt acolo si asteapta sa fie contactat.

| tomybody a răspuns:

Eu iti sugerez sa faca un site web intrand pe www.wix.com sau www.webs.com si poate sa faca un site web gratuit si ito sugerez sa faci si o pagina de facebook, funda?