Întrebare recomandată | georgescucatalin85 a întrebat:

Salut, unde pot gasi boilere electrice Sibiu de calitate superioara, deoarece ultimul care l-am achizitionat a avut o viata foarte scurta. Va rog sa imi recomandati unul de calitate care sa tina o perioda lunga de timp.

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Ai avut Ariston?

| OmuCuBasca a răspuns:

"Stiebel Eltron". Din cate stiu, au inceput sa-l comercializeze si cei de la Romstal. Dar, il poti cumpara si de pe net.

| dyermaker a răspuns:

Printre cele mai bune se gasesc aici: http://www.viessmann.ro/

| popescuflorin85 a răspuns:

Salut, stiu cum este, daca nu cumperi unul de calitate risti sa cumperi periodic boilere electrice, mai ales daca este in permanentta folosit. Eu aveam aceeasi problema, din cauza faptului ca era folosit frecvent, si de ce sa nu recunosc era ceva mai ieftin, aveam in permanenta probleme deoarece se strica. Am platit foarte multi bani sa il repar si sa il intretin, bani cu care puteam sa imi cumpar unul nou. Pana la un moment dat cand mi-am pierdut rabdarea cu el, si am luat decizia sa achizitionez unul nou. Am cautat pe Internet firme ce comercializeaza astfel de boilere electrice, am citit pe forum-uri pana am gasit aceasta firma http://icentrale.ro/. La inceput eram un pic sceptic de calitatea serviciilor si a produselor care le comercializeaza, insa mi-am asumat riscul sa achizitonez un bolier electric. De cand l-am cumparat, si am ceva timp nu am intampinat nici o problema tehnica a acestuia.