| TakeMeHome a întrebat:

voi v-ati impodobit bradul? Ce culoare au goburile si beteala? Cu ce credeti ca s-ar asorta bradul?

Răspuns Câştigător
| geoox550 a răspuns:

L-am facut auriu si rosu.forate frumos arata:*

funda?:*

12 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Pai eu l-am facut rosu anul asta...nu conteaza culoarea...conteaza sa-ti placa tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu, maine cred ca o sa-l fac.
De obicei folosesc rosu si albastru pentru ca bradul e alb si merge bine.
Bafta`!

| Crisyy a răspuns:

Eu personal nu incabig grin, orice culoare se asorteaza cu bradul.

| sunset a răspuns:

Am facut bradul, cu globuri si beteala rosii(only), mi se pare cea mai frumoasa combinatie- dealtfel una standard/clasica.

| TakeMeHome explică:

Mersii!:X

| Biank_8453 a răspuns:

Rosu-auriu :X da foarte bine pe brad happy

| L0vely a răspuns:

Buna! pai.in brad poti sa pui toate culorile...depinde de gusturile talebig grin al meu are globuri albastre si argintii.am impletit beteala argintie si albastra si am pus cateva fundite rosii:X... alta combinatie frumoasa este rosu cu auriu. trebuie sa ai imaginatie!; X succes la impodobirea bradului:*

| gaby12_1342 a răspuns:

Noi la scoala l'am avut rosu cu argintiuwinking
a fost superwinking:d

| Raven_6701 a răspuns:

Eu l-am facut cu albastru si argintiu.Arata super big grin
Ar merge beteala sa fie rosie si la fel si globurile.Sau ai putea numai cu albastru, sau numai cu galben sau argintiu cu rosu, albastru sau galben(doar una din ele).

| PowerToYou a răspuns:

Eu am bradul alb si am pus beteala mov si globuri de diferite forme si culori dar majoritatea sunt movbig grin

| PowerToYou a răspuns:

Eu am bradul alb si am pus beteala mov si globulete de difrite forme si culori dar majoritatea sunt mov.big grin

| Cristian_9371 a răspuns:

Hi, eu l-am facut auriu si argintiu, arata super.