| IulianLiviu a întrebat:

Salutare, am un motocultor AgroPro 1100D, motor 16CP pe benzină, cu filtru de aer cu ulei, într-o zi tata s-a decis să îl mute, dar din greșeală l-a scăpat și a căzut pe partea dreaptă unde se află filtrul de aer, carburatorului, și când vreau să trag de sfoară se trage un pic și se blochează, impune o rezistență mare. Oare ce s-ar fi putut întâmpla.

Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

S-a indoit ceva acolo unde tragi acea sfoara ce impiedica rotatia, deschide acea zona si vezi ce il blocheaza!