| sheicu a întrebat:

Salutare, in ce magazin pot gasi Fum condensat alimentar (fum lichid) in orasul Constanta! Dau funda, multumesc!

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Adica pacaleala...nu exista fum lichid! Adica exista, dar e un aditiv de marketing care imbolnaveste consumatorul! Jgodii de producatori!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru K0sti):

De cativa ani se mananca la greu si plastic Made in China dar nu toti stiu. Ce mai conteaza un pic de zeama de canal la salam zis -afumat? http://stirileprotv.ro/......astic.html

| Valentinaldoilea a răspuns:

Cine si-a batut joc de tine? Fum alimentar?! Haha. Nu e destul de toxic orice fum? Sa-l mai si mincam? Auzi, condensat!
Asta imi aminteste de o gluma a lui Pastorel Teodoreanu cu un prieten de al sau care cerea la restaurant "Afafaflaykes cu mixandre cubice" (mixandrele sint flori).

| sheicu explică:

Va rog frumos daca nu stiti despre ce este vorba nu mai comentati ca va faceti de ras

| Valentinaldoilea a răspuns (pentru sheicu):

Hahahaaaaaaaaaaaaaaaaa, tu te-ai facut de ris!

| sheicu explică (pentru Valentinaldoilea):

Http://www.ft-shop.ro/......18-ml.html ia d ete minuneaza micule neuron

| Valentinaldoilea a răspuns (pentru sheicu):

Atunci, cu ala sa te otravesti TU, nu clientii tai! Esti un lacom care si-ar otravi si mama pentru bani. Sper sa nu gasesti niciodata acest produs.

| sheicu explică (pentru Valentinaldoilea):

Doamne ce prost esti, eu caut pentru mine personal (nu te priveste pe tine ce fac eu cu viata mea), altfel cautam un distribuitor nu un produs intr-un magazin obisnuit. Deci ai vazut ca exista, si ca pana acum nu ai vorbit decat fara rost si ai dovedit ca esti offtopic si prost pe deasupra!