| Zarnițchi_Vladimir_1993 a întrebat:

Salutare, știe cineva unde pot să găsesc trandafiri naturali albaștri? Poate aveți un link online? Mersi anticipat dau funda celui mai bun răspuns!

2 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

In natura nu exista (trandafir rose prophita blue-culoare albastru(vopsit/injectie culoare):
http://www.floridelux.ro/trandafiri-albastri-rose-prophita-blue.html.

| UltraLex a răspuns:

Regret sa te dezamagesc dar nu exista trandafir natural albastru dar poti comanda la florarii sa tii pigmenteze va dura maxim 5-6 zile iti va fi cerut un avans si sunt foarte scumpi