| DragonLore a întrebat:

Am cateva intrebari.
As vrea sa imi fac o casa in copac
happy Mda! Eu locuiesc la sat am o curte mare, dar nu am nici un copac.
Acolo este multa padure dar copacii se cam taie. Daca baietii afla ca am facut o casuta faina o invadeaza.
Vreau doar eu si cu o prietena sa stim despre acea casuta pe care planuiesc sa o fac.Copacii de langa casele noastre sunt pe dealuri asa ca ne va fi greu.
1.Cam de ce as avea nevoie ca sa fie frumos acolo?(nu vreau sa bag bani)
2.As avea voie sa fac in padure?
3.Imi puteti da un sfat despre cum sa fac casa?
De ce materiale am nevoie?
Cum as putea sa o camuflez?

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Vrei sa construiesti, dar fara bani. Cind vei reusi, sa ma anunti si pe mine. happy