| Merca_Mihai_1988 a întrebat:

Am o intrebare, adresata celor care lucreaza in constructii (finisaje exterioare) sau celor care locuiesc la casa si au tencuiala decorativa aplicata peste termosistem.

Va rog sa imi recomandati o tencuiala decorativa de buna calitate, preferabil siliconica.

Momentan am in vizor STO Silco R 1.5.

Recomandari va rog, eventual specificati si un pret orientativ.
Ma intereseaza daca exista alternativa mai ieftina, dar de buna calitate.

Multumesc,

4 răspunsuri:
| dorulacatus a răspuns:

Raspunsuri clare asupra preturilor, manoperei si materialelor le gasesti pe www.euconstructor.ro. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat