| RobertoDewilla a întrebat:

Scuze de categorie dar este cea mai vizitatalaughing si vreau raspuns repede
Mi s-a stricat boilerul de la centrala cu lemne si trebuie sa ne luam boiler nou daca imi puteti da niste situri de unde pot lua astfel de tipuri de boilere ...am cautat, dar am gasit doar electrice si cu lemne si tot felul de prostii dar pentru centrala cu lemne nu.
ps:vina mea ca s-a stricat laughing +dau funda!

Răspuns Câştigător
| SpencerH a răspuns:

Incearca la DEDEMAN sau PRAKTIKER site-urile sunt:
dedeman.ro
praktiker.ro

3 răspunsuri:
| qew12 a răspuns:

Constat ca esti in rah*t pana-n gat...si trebuie sa te speli. Raspunsul nu e de ajutor dar ai stricat boilerul frate.

| Zidane10 a răspuns:

Wtf big grin