| Ana03maria a întrebat:

Stau într-o carsoniera si am niste gandaci de bucătărie, ma pueti ajuta cum as putea scăpa de ei?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa curatenie generala, spala toate dulapurile, camarile, curata resturile de mancare si firimituri din dulapuri, spatele dulapurilor, cuptor, aragaz si vei vedea ca dispar cand nu mai au ce manca.

| Dragobeta a răspuns:

Poti face ce vrei. Dispar temporar. Fara dezinsectie in tot blocul, inclusiv subsol, si repetata la 10 zile, nu scapi.

| Andresso a răspuns:

Pe mine m-a ajutat insecticid maxforce IC dar e cam scump si putin. Eu mi-am cumparat 2 seringi si am dat in toate camerele apartamentului (prin colțuri) si dupa cateva zile n-am mai vazut urma de gandac.
N-am folosit spray si personal nu recomand ca te intoxici si tu.

| JohnnydeFeer a răspuns:

Spray la greu, sau cum imi place sa spun gazare!