| mixxjim a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara din bucuresti sau imprejurimi brad pentru plantat in curte?

10 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

E imposibil sa nu gasesti pe la bricolaj bricostore

| mixxjim explică (pentru FlorinDiablo):

(si pentru alicas) stiti daca au si mai inalti, peste 1, 50 m?

| aly1alyca a răspuns (pentru mixxjim):

Pai am luat unu la 2 m. nu stiu daca mai e.

| mixxjim explică:

Brico au doar tuia, dedeman are doar pini, si aia mici sad

| mixxjim explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri, am rezolvat, nu am gasit brad asa ca am pus altceva. numai bine!

| laptopnews a răspuns:

La Dedeman am vazut in ultima vreme! Succes!

| SentimentalConsil a răspuns:

Am auzit ca este undeva pe la Adunatii Copaceni, nu stiu daca am scris bine numele comunei ( am si ras cand am auzi acest nume laughing ) succes!

| aly1alyca a răspuns:

Tatal meu cumpara des braduti din brico store

| mixxjim explică (pentru aly1alyca):

As fi vrut ceva mai mare, dar o sa trec si pe acolo sa vad ce au, multumesc de idee