| CurlyMada a întrebat:

Stiti unde pot gasi trandafiri negrii?happy va rg am nevoie de un raspuns ceva urgent... happy

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

Intreaba pe cei de la Bakker.ro

10 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Cumpara trandafiri albi si spray negru asa cum speiaza floraresele trandafirii albi cu spray albastru si le vand ala trandafiri albastrii din Olanda

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

In casa familiei Addams

| coco_9516 a răspuns:

Nu cred ca ecsista asa ceva.

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

In Italia...numai acolo am auzit de trandafiri negrii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai numai de un raspuns ai nevoie, dar din pacate nu ti-l pot da sad sorry nu e punctul meu forte trandafirii negri

| Adorable a răspuns:

In bucuresti, dar sunt rari si nu ai voie sa ii rupi. happy

| Tania a răspuns:

Nu exista negri eu am vazut unii rosii foarte inchisi, dar ai putea sa iei un spary negru, poti folosi dala de par si se rezolva.

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Nu exista trandafiri negri sper ca nu team dezamagit dar nu exista

| Simion_Florin_1989 a răspuns:

Se numesc trandafiri halfeti si cresc doar in Turcia in orasul cu acelasi nume. Singura specie care se apropie cel mai mult de negru ( no spray ). Daca are cineva habar unde pot gasi as fi interesat

| Sok_Georget_1994 a răspuns:

Trandafirul negru se gaseste numai in Halfeti (Turcia). dar se spune ca un trandafir inflorit odata taiat si luat in afara Turciei is schimba culoarea.