| pitty003 a întrebat:

Sunt mutata intr-o casa noua si acuma big grin trebuie sa o decorez vreau sa fie decorata cum sa o varuiesc cum sa fie asezat patul sa imi cumpar jucarii de plus si sa le pun prin casa?
Funda

Răspuns Câştigător
| Elly94sweet a răspuns:

Iti sugerez un pat cat de cat mare, noptiera, masa cu oglinda (banuiesc ca esti fata daca vrei jucarii :-d)si un dulap incapator cu oglinda si sertare.un covoras micut pe mijloc iar in colturi ca jucarii ceva mari si pufoase sau un fotoliu din acela gen para care te scufunzi in el.+ biroul cu calculator.mobila culorii sa fie ori alba ori neagra iar peretii albi cu 2 3 stickere pe ici colo :d.asa mi-as face eu :X.

| pitty003 explică (pentru Elly94sweet):

Eu m-am gandit ca peretii sa fie portocalii ca sa deschida camera big grin un pat si niste stikere dar problema e de care stickere? Ti0am dat funa imi dai un link cu niste stickere?batting eyelashes

| Elly94sweet a răspuns (pentru pitty003):

Am eu portocaliu in camera + de asta mobila la mine e maro deschis...cauta pe net stickere decorative.sunt foarte frumoase.le gasesti oriunde in magazine.eu am fluturi argintii pe dulap (i-am luat inainte sa vopsesc)ii gasisem in kaufland.

| pitty003 explică (pentru Elly94sweet):

Mersi dar cat a costat stickerul in Kaufland si cat centimetri
avea?

| pitty003 explică (pentru Elly94sweet):

Mersi dar cat a costat stickerul in Kaufland si cat cm
avea?

| Elly94sweet a răspuns (pentru pitty003):

Pai era faza aia cu produse la 5 lei ceva de genul si e destul de mare adica se vede bine.sunt argintii stil oglinda te vezi cat de cat in ei.acum numai au. oricum stickerele de lipit asa pe pereti, dulap ii lipesti unde ai chef sunt pana in 15 lei asa.depinde de unde ii iei. daca esti din bucuretsi sunt si in piata bucur obor.la tarabele alea pentru copii laughing il alegi pe care ti se pare mai interesant.plus de asta arata fte fashion fte tare.sunt o gramada de modele.eu am ales fluturii ca traiesc o zi, dar o traiesc din plin.

| Elly94sweet a răspuns (pentru pitty003):

Portocaliul nu iti deschide camera, cel putin al mine nu o face(am portocaliu deschis deschis)noroc ca in fata noastra e o casuta cu tabla si cand bate soarele in tabla aia da in camera de am o lumina 6d :)). pune-ti spot-uri de lumina (https://www.google.ro/......ps?/search cam ca astea asa.se vede frumos.iti zic din ce am.merita fiecare banut. daca vrei sa iasa frumos.banuiesc ca si tu iti faci poze cu fetele.si pentru asta ai nevoie de muulta lumina sa iasa bine :D

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia si tu niste reviste si cauta ce iti place
iti recomand si site ul de la ikea, gasesti multe idei pe acolo