| guest111 a întrebat:

Teava de cupru prin care circula gazul reprezinta o armatura.As vrea sa stiu daca este fixa sau mobila.

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Teava de cupru prin care circula gazul, despore ce teava vorbesti si ce gaz?
Daca vorbesti despre gaz metan, gaz natural, ala nu circula prin teava de cupru.
Teava este o armatura, adica? Pfff pui niste intrebri sta mita in coada de soarece laughing
Deci gazul natural sau de care o fi nu circula prin tevi de cupru, circula prin tevi de otel.

| Yaesmin a răspuns:

Fixă.