| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea gasi un tutorial pe tema crearii de obiecte decorative de una singura?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am sa va spun un lucru foarte adevarat, daca aveti dusumele din lemn, pana nu renuntati la ele difinitiv nu veti scapa de plosnite puteti sa dati cu toate solutiile existente. Dusamelele sunt un focar de inmultire a plosnitelor.

| blue29 a răspuns:

Pe youtube gasesti foarte multe tutoriale. Am vazut si eu cateva pe tema decorativa si sunt interesante!

| rozalia25 a răspuns:

Gasesti pe youtube daca scrii bricolage, decoration sau origami de exemplu sunt tutoriale video foarte misto.