| Stefan_Ionut_Danyel_1989 a întrebat:

URGENT! Am si eu o intrebare. In legatura cu un expresor de cafea. in trecut cand ii dadeam drumul sa fac cafeaua imi curgea apa cam cc 50ml si poate si mai putin. Am intales ca de la pompa de apa aum am schimbat-o si tot asa imi face avand apa se opreste si se aprinde ledul de la apa... cer ajutor URGENT va rog si va multumesc anticipat.

imi cer scuze daca m-am incadrat bine in categorie...

3 răspunsuri:
| didi13842 a răspuns:

Du-o la un reparator... noi nu te putem ajuta, daca nu vedem, ma rog cei care sunt profesionisti in meserie nu cred ca ar ghici ce poate sa aiba printr-un raspuns. Bafta

| Stefan_Ionut_Danyel_1989 explică (pentru didi13842):

Multumesc asta am si facut intr-un final

| didi13842 a răspuns (pentru Stefan_Ionut_Danyel_1989):

N-ai pentru ce, funda?