| mikiela a întrebat:

V.am spus ca vreau sa imi pictez peretii din camera...m.am gandit pe unu din ei sa fac o papadie gen http://picasaweb.google.com/cristim2/PicturaDecorativa#5 509366152140571858 pe un alt perete voi desena ceva cu muzica si voi lipi cd. uri. ce credeti? nu stiu ce pot picta pe restul peretilor, daca mai aveti ceva idei?:)

10 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

E super dar nu prea cred ca iti va esi asa

| Shammal a răspuns:

Arata frumos papadiile si ideea cu muzica +cd-uri lipite suna interesant; cauta ceva in functie de pasiunile si cea ce-ti place tie; de ex eu am desenta pe usa coloana infinitului si un cadru care reprezinta poarta sarutului iar pe cadru mai multe simboluri: yin si yang - o inima, luna - pamantul, o frunza - un copac, o scoica - un melc, o picatura de apa - un scorpion, "o" fluture - un rid( usa avea niste strieri)

| QuadruplePersonality a răspuns:

Pune postere, poze cu tine si alte persoane, biletele, invitatii la diferite petreceri sau ceva gen, scrisori, biltetele, o lista cu ceea ce trebuie sa faci (ca sa nu uiti.).
Ce ti'am zis eu poti sa le lipeste pe un carton mai mare, ca sa nu strici peretii.

| Angel_4421 a răspuns:

Poi ai putea face ideea cu papadiile. Mie chiar imi place. Poti sa faci si muzica si pe restul poti desena o inimioara, o stea sau nu stiu ceva.Eu as mai lasa un perete si pentru amintiri de la prieteni:X:Xte pup:*:*si succes cu pictatul pe peretihappyhappy

| alessia5158 a răspuns:

Este bine aleasa pictura cu papadie!--- cat despre ideea de a incarca peretii cu desene cu alta tematica, CD-uri, etc., daca-mi permiti o parere, asta da impresie de kitsch... eventual foloseste aceiasi tematica pentru toti peretii daca doresti sa-i incarci cu ceva( in caz ca nu ai mobila in camera )

| cristi202 a răspuns:

OK. Ai vazut in albumul meu ceva ce iti place - lucrarea cu papadia. Si vrei sa o faci, fara a intreba autorul?happy Crezi ca iti va reusi?
Daca vrei sa iasa papadia exact cum este in imagine (sau adaptat camerei tale), sunt gata sa ti-o fac. Mai multe detalii vei primi intr-un mesaj privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am gandit sa iti pictezi un perete cu scheibord unu cu muzica cu cd pe unu role da smechere si pe altu biciclete de scheme din aste cool deci toti pereti extremi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt studenta la arhitectura si as putea sa te ajut in realizarea acestor pereti pictati. tot ce trebuie sa faci este sa-mi dai o poza si sa-mi arati cam cat de mare vrei desenul si unde anume iar in maxim 3 zile vin la tine si il fac. daca esti interesat id mess : mm_lyna

| PictamVise a răspuns:

Buna ziua, Va invit sa-mi vizionati blogul! Pictam vise! http://pictamvise.wordpress.com, puteti sa-mi dati mai multe detalii despre spatiu si va fac o propunere gratuita pe computer cum sa arate pictura, daca va place va fac o oferta de pret si o pictam. o zi frumoasa, cu stima, Andra Nenciu

Master in arte plastice, decorative si design. UNArte
Contact:
tel: 0748778536