| dany063 a întrebat:

Va salut pe toti! am o problema, poate ma puteti ajuta.am o combina frigorifica INDESIT, am observat ca de 2 zile incarca mai rar, si parca nu mai raceste deloc.azi de exemplu intre orele 15.00-20 a pornit o sigura data. ce credeti ca are? sau de ce se intampla asa? o fii ramas fara freon? mentionez ca o am de 2 ani doar.va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alexia_4792 a răspuns:

Locul unde o tii ce temperatura are? sub 5 grade celsius nu mai functioneaza.

1 răspuns:
| mami a răspuns:

pune un termometru in ea si vezi pe cate grade celsius e fixata incearca si muta pe urmatoarea treapta de racire si urmareste-i comportamentul
vezi daca nu s-au dezghetzat lucrurile in congelator
si te uita daca mai este in termenul de garantzie