| Bubutita a întrebat:

Vi se pare naspa culoarea asta de camera? http://www.google.ro/......tp?/imgres ic:specific, isc:teal&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=94&oei=rEmOTdKaJpGn8QO7 49WgDw&page=1&ndsp=19&ved=1t:429, r:0, s:0&tx=61&ty=95

Răspuns Câştigător
| davidwarner a răspuns:

Nu este urata, dar este obositoare. Poate cu niste alb ar merge mai bine. Niste,, pete,, albe sau stilizat in valuri marine, asa peretele camerei ar arata foarte bine.

7 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

E culoarea mea preferata

| HappyCandy a răspuns:

Nu prea-mi place dar fiecare-i cu gusturile lui

| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Nu deoarece iti ofera relaxare si esto o culoare frumoasabig grin parerea mea

| alexandra1234567_3877 a răspuns:

Culoarea este superba merita sincrer!

| CatalinCataCatalin a răspuns:

Nu te frumoasa dar este parca de batrani chiar ar merge niste alb cu albastru

| Licurici05 a răspuns:

Este superba!

| Bubutita explică:

Multumesc:*.