| WILFIX a întrebat:

Vineri la scoala se va organiza un festival intitulat toamna de aur.
De la clasa noastra sa cerut sa facem fiecare cite o lucrare care e legata de toamna, m-am gandit poate fac fruit carving, dar cum ca nu am instrumente necesare si nici nu pot. Dati-mi va rog frumos
o idee ce as putea crea?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Nu ştiu prietene, gândeştete la ceva ce îţi este ţie uşor, doar nu vei face origami, încearcă ceva colaj un abţipild sau un eseu, tu ştii ce e uşor şi ce nu pentru tine, o zi bună.

2 răspunsuri:
| Carina12 a răspuns:

De ce nu faci un proiect alcatueste o poezii deseneaza ada un cos cu fructe si legume fa ceva din frunze pe foaie etc.

| Brâncuşi a răspuns:

Ştiam ca te-am putut ajuta, o zi plăcută.