| ema3387 a întrebat:

Vreau sa imi construiesc o casa.Pe cine imi recomandati?Eu am gasit acesta site http://www.vreaucasanoua.ro/desprenoi.html .Stiti ceva despre ei?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca ai un mesaj

| alinstate a răspuns:

Salut eu sunt in domeniu putem discuta 0765936782

| Cristian210 a răspuns:

Buna, imi poti spune in ce localitate vrei sa-ti construiesti casa? Iti pot face o recomandare. Eu am fost foarte multumit, lucrarea foarte rezistenta in timp si calitatea foarte buna. Am avut anterior niste experiente foarte neplacute, pana cand am aflat de aceasta persoana. Daca vrei iti pot lasa un nr de tel.

| assa a răspuns:

Buna te pot ajuta eu! am o echipa foarte experimentata in acest domeniu! O sa vorbim si apoi ne intelegem. pentru detalii intra pe id-ul: byaanahi2008. Nu o sa regreti:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua,

Suntem un birou de arhitectura format din membri tineri si pasionati si profesionisti.
Va invitam sa intrati pe site-ul nostru: www.dtsp.ro
Va oferim servicii complete ce cuprind: faza de concept a proiectului, obtinerea autorizatiei de constructie si asistenta pe santier.

Ne puteti contacta astfel:
office@dtsp.ro

Cu stima,

echipa DTSP architects