| NYxxW a întrebat:

Vreau sa-mi decorez camera da nu stiu cumthinking puteti sa ma ajutatibig grin? as vrea sa pun mai multe chesti pe pereti si chesti din astea

5 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Poti incerca cu stelute si tot felul de lucruri care noaptea se aprind, poti pune postere frumoase cu actorii care iti plac sau cataretii care ii apreciezi. Poti incerca sa pui si un ceas frumos, intr-o forma mai ciudata, sau ceva simbolic.Succes!

| Miruuuuu a răspuns:

Pai pentru pereti alege o culoare calda.Pe pereti poti pune tablouri cu peisaje, familie sau evenimente importante din viata ta.La ferestre pune draperii in culori ciocolatii.La mobilier tine de tine, daca vrei cu accente moderne, sau sa fie clasica.
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| cristi202 a răspuns:

Www.picturadecorativapepereti.blogspot.com orice altceva as zice, sunt doar cuvinte. Imaginile iti vor spune mult mai mult. Inspira-te! Poate vei face ceva frumos.

| IulianDep a răspuns:

Vezi pe www.depozitdeusi.ro/blog daca vrei usi interesante

| Mitchi a răspuns:

Eu una mi-am decorat camera cu postere si alte chestii pe care nu le mai mentionez deoarece eu sunt o tipa asa mai "emo"si imi plac chestiile mai ciudate.
Daca esti o fire mai vesela...nu stiu foloseste-ti si tu creativitatea.Fii sigura ca o sa gasesti tu ceva cool si original care sa-ti placa.
Sper ca te-am ajutat.