| RoryM a întrebat:

Acest anime va avea sezon 2 si cateva anime gen
mersi funda
Hataraku Maou-sama!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Imi pare rau sa spun asta dar anime-ul este destul de vechi... Daca s-ar fi facut vreun sezon 2 atunci s-ar fi facut pana acum.

Deci este putin probabil sa mai apara ceva tocmai acum.

Nu sunt cunoscute decat niste zvonuri raspandite de acei "voice actors" care fac vocile personajelor. Nimic concret!

Scuze. Succes!

| RoryM explică (pentru RainmakerX):

Mersi mult
nu m-am uitat cand a fost facut de obicei nu ma uit niciodata la acest lucru

| RoryM explică (pentru RainmakerX):

Am inceput sa ma uit la kyokai no rinne este foarte frumos mrs ca mi l-ai recomandat

| RoryM explică (pentru RoryM):

Kyokai no kanata scuze am gresit

| RainmakerX a răspuns (pentru RoryM):

Ma bucur mult ca iti place! Si mie mi-a placut extrem de mult.
Eu ma uit la Noragami momentan. Multumesc pentru fundita! happy

| RoryM explică (pentru RainmakerX):

Am vazut mi-a placut si acel anime
momentan ma uit la takudai kishi no cavalary stii daca are sezon 2?
mersi

| RainmakerX a răspuns (pentru RoryM):

Rakudai kishi abia a aparut in 2015... ai rabdare happy Eu cred ca o sa aiba. Manga are continuare si s-a vandut binisor.

| RoryM explică (pentru RainmakerX):

Aha ce bine mersi dar team zis nu ma uit cand au fost facute
mersu ca ma ajuti mereu
stii cateva anime gen?

| RainmakerX a răspuns (pentru RoryM):

Ca rakudai kishi? Din pacate nu... as vrea sa stiu. Sao l-ai vazut probabil.
Asemanatoare ar mai fi Gakusen Toshi Asterisk *nu l-am vazut, doar am auzit de el*, Mahouka Koukou no Rettousei (2014) - cu magicieni... e foarte fain, Absolute Duo - doar am auzit de el.

Cam atat. Vizionare placuta!

| RoryM explică (pentru RainmakerX):

Le-am vazut si sunt foarte tari in afara de absolute duo nu l-am vazut

| RainmakerX a răspuns (pentru RoryM):

Nici eu nu l-am vazut dar am auzit ca merita happy