| Xcel98 a întrebat:

Al doilea site "RObotzi" : http://robotzi.uv.ro/
Episoade noi :D!

Răspuns Câştigător
| BabyDollRalukks a răspuns:

Baga-mi-as... Deja facusem ochii cat cepele. Mai mare dezamagireasad...si robotzii mei?laughingE a doua oara cand imi iau teapa din astafrustratedVorba lui Deedii:Nu te duce capu'? raised eyebrowslaughing

29 răspunsuri:
| Deedii a răspuns:

Ma tu esti prodt sau nu te duce capu`rolling on the floor)))
mama nu mai potttrolling on the floor))

| justmegirl a răspuns:

Mersi muult.e super.ce fata draguta...

eu stateam si ma uitam aproapelaughing

| stefan31 a răspuns:

Bun,si care e intrebarea?

| Halco a răspuns:

Ce copil copac esti!

| DebbyBR a răspuns:

E bunoaca fata smug

| ๓ยเ a răspuns:

Eu am stat 9 secunde apoi am dat click aici ca nu se intampla nimic si apoi s-a auzit un tipat, alt tipat.

| dasda a răspuns:

Numai dorm la noapte.

| ๓ยเ a răspuns:

Si da, e fond negru.se stia

| Puţifer a răspuns:

E fumată treaba cu ``scarie``hee hee

| Alle_3959 a răspuns:

Ce m-am speriat rolling on the floor

| CenturyChild a răspuns:

rolling on the floor morala : nu mai tine boxele la volum maxim laughing

| MyChemicalRomance a răspuns:

Te omor, ma jur x(x(x( rolling on the floorrolling on the floor

| Ŧคгคภย๓є a răspuns:

Frate! nu mai am inima! mi0a sarit din piept! care imi da si mie o inima?laughing

| pwp a răspuns:

Bine ca nu am dat clik happy

| EvangelineDS a răspuns:

Morala:nu mai asculta muzica cu sonoru dat la max.laughing

| dαɴЗ a răspuns:

Mie imi ziceti? S-a speriat vecinu.
PS: are 34 anidon't tell anyone

| CanDy_2772 a răspuns:

E chipesa fatasmugDami ID ei laughing

P.S. Unde`s Robotzii?

| Deedii a răspuns:

Ce trebuie. sa faceti daca vreti sa dati pe aceea...chestie.laughing :
-Nu dati boxa la maxim[Asa cum am avut eurolling on the floor]
-Nu stati la mai mult de 1 m. de pc.[Eu eram cu ochii in el.sperand ca sunt ep. noi cu `Robotzi`.rolling on the floor]
-Si cel mai important. TINETI MANA PE MOUSE` IN CAZ CA APARE. ACEEA BUNACIUNE.rolling on the floor[Eu nu aveam mana.eram bine mersi in patt.asteptand episoadele.si.a aparut.rolling on the floor][Am ramas intepenita pana a tipat aia de 2-3 orirolling on the floor)][P.s. : Asta se intampla daca nu ai mana pe mousebatting eyelashes]

| EvangelineDS a răspuns:

Ŧคгคภย๓є hai cati dau eu. ce culoare vrei?

Răspuns utilizator avertizat
| GoLeZ a răspuns:

Care zgatu matii... tutzi natia ta de nazist fascistu dracul

| DrugFree a răspuns:

Care zgtatu matii ma sperie de imi sar chilotii?

| Gumã a răspuns:

E amuzanta chestia, dar de cate roi am vazut asta pe site, nixi nu ma mai speriiwinking

| PikaRawrr a răspuns:

Mai sa-mi sara inima in chiloti. Mi-e si frica sa dau click.bine ca am citit inainte.Tui natzia lui de soric...laughing

| OneMoreChance a răspuns:

Mama ce ma speriai waiting E a doua oara cand imi iau tzapa asta waiting

| TheGrayWolf21 a răspuns:

B mortule mai sunt si copi pe sit e nebunule faceam infart am 10 ani
chiar daca iau ban tot iti zic 2 ba cacatule sa o *** pe mata aia moarta boule din gunoi nu realizezi ce faci
ascultam o melodii la maxim si am sistem audio beton apoi am dat de moartea la maxim doamne daca te prind de mor de dau in judecata chem plitia

| TheGrayWolf21 a răspuns:

B mortule mai sunt si copi pe sit e nebunule faceam infart am 10 ani
chiar daca iau ban tot iti zic 2 ba cacatule sa o *** pe mata aia moarta boule din gunoi nu realizezi ce faci
ascultam o melodii la maxim si am sistem audio beton apoi am dat de moartea la maxim doamne daca te prind de mor de dau in judecata chem plitia
doamne sa mori dracu

| TheGrayWolf21 a răspuns:

B mortule mai sunt si copi pe sit e nebunule faceam infart am 10 ani
chiar daca iau ban tot iti zic 2 ba cacatule sa o *** pe mata aia moarta boule din gunoi nu realizezi ce faci
ascultam o melodii la maxim si am sistem audio beton apoi am dat de moartea la maxim doamne daca te prind de mor de dau in judecata chem plitia
doamne sa mori dracu
mi-a tipat in cap din toate partile basu la maxim si acu tremur