| maties a întrebat:

Alt comic: http://imgur.com/M2tey

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Dragutz.Imi era dor de voi, prieteni.Nu am mai intrat de mult pe tpu.Scoala nu mi-a permis, dat fiind ca acum sunt a 12 a si e mult de invatat nu am prea avut timp.M-am gandit insa la voi si uite ca am revenit.De data asta si cu raspunsuri si cu ceva intrebari(daca ma puteti ajuta, va multumesc)

Multa bafta si pe viitor @maties.Mai ai mult de muncit insa totul are un inceput!

10 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

...sper sa fie ultimul...
Ce'a fost asta? Vantul, nu eu whistling

Răspuns utilizator avertizat
| AnaEindragostita a răspuns:

Imi iesi un suras la comic a asa si asa amuzant
funda

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Numai talentahtey ii place laughing epic :BD am rasssssssssss mtttt mai maties! am raaaasss de rasp talentatei tongue
comicu` tau: PRAF!

| MaeRi a răspuns:

Mai exerseaza, deoarece nimeni nu prinde indeea pe care vrei sa o transmiti, si trebuie sa fie una comica daca este comic.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ha ha ha

| PikaRawrr a răspuns:

Am uitat sa rad.dar n-am de ce caci: EPIC FAIL

| Cristea a răspuns:

Fail. de fapt nu. EPIC FAIL. bai oameni buni nu mi-o luati in nume de rau dar lasatii pe cei care se pricep in materie de comicuri. nu mai veniti toti cu toate prostiile din paint in care ati tras cate 5 linii si le afisati aici.

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

straight face

Se zvoneste`n tara ca "romanii au talent"

.straight face lucrurile ca tine ma lasa recestraight face

Stai acasa honey

| yumii a răspuns:

Lol. everything went better than i expected.