| 1123152525 a întrebat:

Am cumparat ieri 2 webkinzuri de lux unul al meu si unul al lui soramea al lui soramea avea codul de 14 cifre dar eu nu, azi am fost ai l-am schimbat si dupa ce l-am schimbat m-am uitat daca are codul de 14 cifre si nu il avea, dupa aia m-am dus sa il schimb si le-am desfacut 3 si nici una nu avea codul de 14 cifre, de ce nu il am?
ce pot sa fac ca am platit?
Funda!

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Pai sa ti dea banii inapoi ca esti cetatean european. laughing)

daca nu a trecut 30 zile te duci cu bonul inapoi si ii ceri banii. daca nici atunci nu ti da. te duci si faci plangere la protectia consumatorului (OPC)

| Cupquak3Lov3r a răspuns:

Dar trebuie sa aiba neaparat 14 cifre? Fiindca verisoara mea parca avea un webkinz cu tot cu cod si nu-mi amintesc sa fi avut atatea cifre/litere.

| RalucaPuca a răspuns:

Ai incercat macar sa inscrii codul pe site? Nu cred ca toate codurile Webkinz au 14 cifre.winking