| TheDubstepMan a întrebat:

Am facut si eu un comic foarte penibil care nu prea are glume : http://i.imgur.com/7qk4C.png? 0.5781936046034746

11 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Bai copile,daca fata iti zice sa te lasi de ce nu faci bine si o asculti? Chestia aia facuta de mataluta mai sus e o porcarie,grafica e de ****, si gluma, ei bine lipseste cu desavarsire.Pentru un comic trebuie' sa stii cat decat sa desenezi, nu zic sa fii da Vinci dar nici la nivel de copil cu sindrom Down sau om cu mainile amputate.Mai apoi,iti trebuie o gluma,o poveste calumea nu o chestie care nici nu te face sa zambesti. Poate gluma in mintea ta era amuzanta, dar (revin la grafica) daca desenul e praf, cum ai vrea sa intelegem noi ce ai vrut tu sa hlizesti pe acolo?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ah si nu ii inteleg pe astia,daca stii ca este "foarte penibil si nu prea are glume" la ce il mai postezi pe TPU? Doar ca sa fie? Sau cumva pentru critica si sfaturi? Desi, ma indoiesc de ultima parte, imediat ce @Cristianne ti-a zis ceva ai si sarit la cearta si jigniri...

| Cristianne a răspuns:

Băi,ce parte din "nu ai talent" nu ai înțeles? Pe bune, lasă-te.

| TheDubstepMan explică (pentru Cristianne):

Esti prost sau te prefaci? Admini au facut categoria comics pentru cei care fac comicuri chiar daca au s-au nau talent.

| TheDubstepMan explică (pentru Cristianne):

Din cate vad eu tu stii doar sa critici dar nu stii sa si apreciezi ce fac altii de parca tu stii sa faci comicuri.

| Cristianne a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Nu știu să fac comicuri, de asta nici nu postez.Am făcut odată,am înțeles că n-am talent și nu am continuat,deși știu să desenez.În primul rând,sunt fată,deci în cel mai rău caz sunt proastă. Adminii au făcut categoria pentru comicuri, da, dar pentru cei care au cât de cât talent.

| TheDubstepMan explică (pentru Cristianne):

Da dar fiind ca se numeste comics poti pune comicurile la comics cand vrei.

| Cristianne a răspuns (pentru TheDubstepMan):

N-am să te contrazic, dar îți dau un sfat:muncește mai mult la un comic care dă rezultate satisfăcătoare decât să stai 5 minute să faci niște linii și să te critice toată lumea.

| Grimmjow a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Chiar tu ai spus ca e penibil si ca nu are glume(si asa e), la ce te astepti de la ceilalti?
Nu mai dramatiza atat.
Si se scrie n-au nu nau

| Andrutzikka a răspuns:

Fara suparare dar nu l`am inteles

| anonima20 a răspuns:

Hey.totusi mie imi place...mai lucreaza putin si o sa iti iasa bine:*