| CrowUp a întrebat:

Am facut un comic, da, era fratimiu si ma tot misca, scuzati!
http://i.imgur.com/qeGHa.png

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu trebuie sa dai vina pe fretele tau, comicul e SUPER!

| LaughOutLoud a răspuns:

Tare.tare.tare.tare
bravo.si mai fa din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un 9 e destul de super, bravo! Se poate si mai bine big grin, nu-i nimic daca mai exersezi vei reusi dar meriti un 9!

| Broadband a răspuns:

Mda mere

| dαɴЗ a răspuns:

E destul de tare good job!

| Gabica a răspuns:

Este destul de tare!

| Gabica a răspuns:

Este tare! Fratele tau a stiut cum sa te miste ca sa iti iasa super!

| DrugFree a răspuns:

Asa, si? De ce dai vine pe fratet-o? Daca nu te misca, nu iesea
super. E frumos.
*sarcastic activated mod *
Nu e bun ba, e groaznic.
*normal mod activated *
Ba, e tare, pe cuvantul meu. Da' le-ai facut capu' prea mare si iti dau un 9 *trollface *

| DrugFree a răspuns:

Asa, si? De ce dai vine pe fratet-o? Daca nu te misca, nu iesea
super. E frumos.
*sarcastic activated mod *
Nu e bun ba, e groaznic.
*normal mod activated *
Ba, e tare, pe cuvantul meu. Da' le-ai facut capu' prea mare si iti dau un 9 *trollface * Pa, pa

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Da e misto. && Vrem toti fundoi! &.

| 1ce a răspuns:

big grin Nu e cine stie ce...Merita un 2 pentru grafica, un 9 pentru continut!
Dar m-a deranjat ca ai luat replicile din roboti si tu doar le-ai slefuit un pic!